O Prítomí

Bezpečný priestor pre zdieľanie a podporu vo vlastnom prežívaní.

ciarka bilea

Rozvíjajte sa v komunite ľudí, ktorí veria, že tu môžeme byť pre seba navzájom. Prítomie je miesto, kde si vymieňame informácie, zdieľame skúsenosti a podporujeme sa na ceste k lepšiemu duševnému zdraviu a prítomnejšiemu životu. 

Pod vedením psychoterapeutky Lenky Pavukovej Rušarovej a autorky podcastu Nevyhorení Zuzky Šifra Matuščákovej. Viac o nás.

sipka

Nalaďte si podcast Prítomie a vstúpte do zákulisia terapeutickej práce a reálnych príbehov ľudí, ktoré s nami zdieľajú. V podcaste rozoberáme rôzne životné peripetie a spoločne s vami hľadáme spôsoby, ako ich zvládnuť a vyjsť z nich o kúsok múdrejší a odolnejší.

Môžete nás počúvať na Spotify, v Apple podcastoch alebo na Youtube

Ak riešite tému alebo problém, s ktorým nedokážete pohnúť alebo vám chýba nadhľad, pošlite nám hlasovú správu a my sa vám pokúsime pomôcť s tým, čo práve prežívate. Ozvite sa cez email info@pritomie.sk alebo na Instagram.

Ak máte záujem o ZDARMA sedenie so psychoterapeutkou, ktoré by bolo nahrávané, dajte nám vedieť. Prvým krokom je vyplnenie dotazníka.

So Zuzkou a Lenkou sa stretávame pravidelne cez videocall a spoločne otvárame témy z oblasti duševného zdravia, ktorými žijeme, zdieľame svoje skúsenosti a riešime problémy, ktorým čelíme.

Každé stretnutie sa zameriava na jednu špecifickú tému, napr. osamelosti a blízkosti, budovania zdravého vzťahu k sebe samému, zvládania náročných emócií či pomoci v krízových situáciách v živote, napríklad pri vyhorení či rozpade partnerstva a mnohé iné.

Čo získate: Nové poznatky, evidence-based stratégie a odbornú pomoc, ale aj podporu komunity ľudí, ktorí si prechádzajú niečím podobným.

Počas celého stretnutia máte možnosť aktívne sa zapájať, či už priamo alebo anonymne. Pre prednostné informácie sa prihláste na náš newsletter.

Celodenné aktivity so psychologičkou a ďalšími odborníkmi a odborníčkami z oblasti duševného zdravia, ktoré sa konajú fyzicky a počas ktorých sa do hĺbky zameriavame na konkrétnu tému. Cieľom je vytvoriť si dostatočný priestor na navnímanie komplexnosti problematiky, ktorá vás zaujíma a jej aplikovanie do praxe. Venujeme sa vzťahom, ľudskému prežívaniu a starostlivosti o seba (navzájom).

Okrem zážitku a zmysluplne stráveného času si so sebou odnesiete materiály, ku ktorým sa môžeme kedykoľvek vrátiť.

Pracujeme v skupinách max. 12-15 ľudí.

Virtuálny priestor Prítomia s hodnotným obsahom, ktorý tvoríme. Nájdete tu tiež bezpečnú komunitu, v ktorej si môžeme vymieňať informácie, zdieľať svoje skúsenosti, a podporovať sa na ceste ku kvalitnejšiemu a prítomnejšiemu životu. 

Na tomto online priestore iba pracujeme, no môžete sa prihlásiť na odber noviniek a čakačku tu.

Vedené diskusie a workshopy so psychológmi, psychoterapeutmi, koučmi a inými odborníkmi a odborníčkami vám ušijeme na mieru. Ponúkame série diskusií online alebo fyzicky, workshopy, retreaty či teambuildingy pre zamestnancov aj lídrov. 

Podľa vašich možností, očakávaní a problémov, ktoré chcete riešiť, vám vyskladáme ponuku na mieru, alebo vám zašleme ponuku tém a aktivít, z ktorých si môžete vybrať.