O nás

Sme Zuzka a Lenka a dlhé roky sa venujeme témam duševného zdravia a sebarozvoja. Klinická psychologička a psychoterapeutka, ktorá spojila sily s autorkou úspešného podcastu Nevyhorení a novinárkou.

Do projektu prinášame svoje vlastné príbehy, odlišný set zručností a skúsenosti, ktoré nás formovali, no spája nás rovnaký cieľ: Vytvorenie bezpečného priestoru pre zdieľanie a podpornej komunity, v ktorej môžeme byť sami sebou a prítomný pre seba navzájom. Snažíme sa ho napĺňať aj s vašou pomocou.

Novinárka, spoluzakladateľka projektu Nevyhorení a tvorkyňa rovnomenného podcastu o duševnom zdraví z dielne Forbes Slovensko, ktorý bol v roku 2023 ocenený ako Top Podcast v kategórii „Zo Života“. Stále sa aktívne venuje tvorbe podcastu a diskusiám o duševnom zdraví vo firmách. S kolegyňou Luciou Okšovou napísali v roku 2019 bestseller Nevyhorení.


Certifikovaná klinická psychologička, psychoterapeutka a párová terapeutka. Má viac ako 20 ročnú prax v oblasti psychoterapie a individuálneho rozvoja. Je členkou Komory psychológov a je registrovaná v zozname psychoterapeutov SR. Učí na Univerzite Komenského budúcich psychológov a preložila viacero odborných publikácií.

Naša pridaná hodnota

ciarka

Naša pridaná hodnota

ciarka

Čomu sa venujeme

Pridajte sa k nám a rozvíjajte sa v komunite podobne naladených ľudí, v ktorej si môžeme vymienať informácie, zdielať skúsenosti a podporovať sa na ceste ku kvalitnejšiemu a prítomnejšiemu životu.

Každú stredu vyberieme jedného človeka, ktorý ponúkol svoj reálny hlas a životný príbeh.

So Zuzkou a Lenkou sa stretávame pravidelne cez videocall a spoločne otvárame témy z oblasti duševného zdravia.

Celodenná aktivita, ktorá sa koná fyzicky a v ktorej sa do hĺbky zameriavame na konkrétnu tému.

Vedené diskusie a workshopy so psychológmi, psychoterapeutmi, koučmi a inými odborníkmi a odborníčkami vám ušijeme na mieru.